Wysyłka

DOSTAWA TOWARU

5.1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

5.2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską (kurier FedEx). Istnieje również możliwość odbioru osobistego. Koszty dostawy prezentowane są na stronie sklep.celmax.pl/wysylka,20. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania zamówienia.

5.3 Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia. W przypadku wyboru sposobu płatności “przedpłata” towar jest wysyłany w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty. 

5.4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu sklep.celmax.pl/regulamin,11 oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail, oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

Shopping Cart