Informacje o sklepie Celmax

Witamy na stronie sklepu internetowego firmy CELMAX Częstochowa.

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrywaniu firm budowlanych, przemysłowych, motoryzacyjnych w najwyższej jakości narzędzia ręczne, elektronarzędzia, maszyny budowlane, maszyny pneumatyczne oraz maszyny sprzątające.

Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami profesjonalnych urządzeń elektrycznych i spalinowych. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1987 r. Do wszystkich oferowanych urządzeń zapewniamy pełną obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną. 

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Częstochowie przy ul. Jagiellońskiej 59/65 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Elektronarzędzia i maszyny sprzątające

Dobry fachowiec wie, że z odpowiednim urządzeniem każda praca jest możliwa do wykonania. Dlatego oferowane przez nas elektronarzędzia akumulatorowe renomowanych firm, takich jak Bosch, Makita, czy Milwaukee, są produktami najwyższej jakości, z którymi wykonasz zarówno profesjonalne zlecenia, jak i mały remont w domowym zaciszu. Oferujemy również maszyny sprzątające, które pomogą zachować czystość pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości.

Bogaty wybór elektronarzędzi akumulatorowych

Przeglądając nasz internetowy katalog, zapewne zauważyłeś wiele kategorii, które zawierają w sobie urządzenia wielu renomowanych firm. Jest tak dlatego, że współpracujemy z markami, takimi jak Makita, Milwaukee, czy Bosch, w celu zaprezentowania naszym Klientom elektronarzędzi akumulatorowych, które posłużą zarówno majstrującym w mieszkaniu amatorom, jak i profesjonalnym pracownikom budowlanym i remontowym, od których natura wykonywanej pracy wymaga używania urządzeń precyzyjnych oraz wytrzymałych.

Profesjonalne maszyny sprzątające

Oprócz elektronarzędzi akumulatorowych, w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne maszyny sprzątające, które bez problemu poradzą sobie z nawet najbardziej zabrudzoną powierzchnią. W naszym katalogu znajdziesz nie tylko potężne odkurzacze, ale również wszechstronne polerki, czy automaty szorująco-zbierające, które przeznaczone są do użytku na dużych powierzchniach. Do specjalnych zadań sprzątających polecamy dmuchawy, które pomogą z łatwością pozbyć się piasku, trocin lub jesiennych liści z zabrudzonych miejsc.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Kupując w naszym sklepie internetowym, masz pewność, iż otrzymujesz oryginalny produkt, marek takich jak Milwaukee, Bosch i Makita, który posłuży Ci na długie lata. Sprzedajemy jedynie sprawdzone elektronarzędzia akumulatorowe oraz maszyny sprzątające, które są skrupulatnie recenzowane przez naszych ekspertów. Każda maszyna dostępna w naszym katalogu jest więc sprawdzana na przeróżne sposoby, np. pod względem wydajności oraz mocy, zanim zdecydujemy się na dołączenie jej do naszej puli ofert.

Elektronarzędzia

Sprawdź naszą ofertę, która przedstawia tylko najlepsze elektronarzędzia renomowanych marek, takich jak Bosch, Makita, czy Milwaukee. Wyposaż się na amatorskie majsterkowanie w domu, lub zakup sprzęt premium do profesjonalnej pracy przy budowie, lub przy remontach. Przekonaj się, iż oferujemy tylko i wyłącznie produkty, z których sami korzystamy, ponieważ szanujemy Twój czas oraz ekspertyzę przy pracy.

Elektronarzędzia akumulatorowe

Zapraszamy do naszego katalogu internetowego, w którym jesteśmy dumni zaprezentować elektronarzędzia akumulatorowe najwyższej klasy, dzięki którym każda praca zmieni się w przyjemność. Oferujemy sprzęt renomowanych marek, takich jak Bosch lub Milwaukee, czyli producentów, którzy swoją renomę wyrabiali przez długie lata. Dzięki temu masz jednak pewność, iż kupujesz produkt wytrzymały, z którym wyremontujesz każde mieszkanie.

Maszyny sprzątające

Czysty warsztat to czysta przyjemność. Dlatego jesteśmy dumni, ukazując zbiór oferowanych przez nas produktów, które pomogą w zachowaniu czystości i pozbyciu się z miejsca pracy trocin, piasku, czy niechcianych elementów, które zakłócają Twoją pracę. Wierzymy, iż nasze maszyny sprzątające, w tym szorowarki, polerki oraz dmuchawy, które idealnie wykonają swoje zadanie, a Ty będziesz cieszył się odnowionym pomieszczeniem.

Shopping Cart